• Využijem všetkých 12 krúžkov pre Radvaň a Fončordu. A Vy?

  Okrem toho, že v týchto voľbách kandidujem, som aj volič, ako Vy. A voliť určite pôjdem.

  V sobotu, 15. novembra využijem svoje volebné právo a prídem rozhodovať o tom, koho chcem mať v mestskom zastupiteľstve mesta Banská Bystrica. Vybrať 12 z desiatok kandidátov vo volebnom obvode č. 4 ( Radvaň, Fončorda,Iliaš, Kráľová, Kremnička, Rakytovce) nebolo jednoduché. Ale dalo sa. Ak by bolo krúžkov viac, vedel by som ešte dva-tri prideliť.

  Komunálne voľby nie sú o stranách ale o osobách. Budem voliť tých, o ktorých si myslím, že sú schopní posunúť naše mesto do lepších časov. Pre mňa sú to títo 12-ti kandidáti:

  23. Danica Halmová

  30. Róbert Huran

  32. Miroslav Ivan

  35. Miroslava Kamenská

  37. Erika Karová

  38. Hana Kasová

  44. Marian Korytiak

  65. Ľudmila Priehodová

  70. Peter Rusnák

  73. Vladimír Sklenka

  74. Lucia Skokanová

  78. Pavol Strhák

  Možno sa práve ja poslancom nestanem, pretože dám svoj hlas viacerým kandidátom, ktorí sú fakticky vlastne aj mojimi konkurentmi. A tí ma v konečnom sčítaní predbehnú. Tieto voľby sú však o inom. O tom, či dokážeme v našom meste vymeniť garnitúru, ktorá je zodpovedná za súčasný nedobrý stav v našom meste. A budem skutočne rád, ak sa nám to spoločne podarí.

  V týchto voľbách musia ísť individuálne záujmy bokom a v prípade zmeny budem aj v prípade nezvolenia medzi prvými, kto bude NOVO ZVOLENÝM poslancom gratulovať.

  A v prípade zvolenia, ich budem KONTROLOVAŤ.

  PS: „ ani krúžok nazmar“

  Miroslav Ivan, volič mesta Banská Bystrica

Comments are closed.