Navigation

PREČO SLOBODA A SOLIDARITA?

Strana SaS bola v čase, keď som si podal prihlášku, novou, mimoparlamentnou stranou. Ciele a hodnoty, ktoré mala a stále má, ma presvedčili. Ako ukazuje história, bola to dobrá voľba. Napriek nie práve najväčším preferenciám, držíme sa hodnôt, s ktorými sme do politiky vstúpili a nemeníme ich len preto, aby sme si populistickými vyhláseniami zabezpečili stoličky v NRSR.

Náš volebný program vo voľbách 2012 bol vyhodnotený ako najlepší a náš program do volieb 2016 má rovnaké ambície. V strane SaS máme niekoľko odborníkov, ktorých nám závidia všetky ostatné politické strany.

Nemáme však toľko mediálneho priestoru, ktorý by sme potrebovali na prezentáciu našich názorov. Či už kritických, na súčasnú vládu, alebo konštruktívnych, teda našich návrhov na riešenie problémov spoločnosti.

Pre tých, ktorých naše riešenia zaujímajú, nájdu ich na oficiálnej stránke www.strana-sas.sk

Strana SaS dlhodobo presadzuje osobné a ekonomické slobody, bez ktorých nemôže prosperovať žiadna slobodná krajina. K tomu, aby sme ich mohli presadiť v praxi ale potrebujeme mandát od Vás, voličov. A preto ma mrzí stále väčšia apatia a nízka účasť vo voľbách. Tí, ktorí ma poznáte, viete, že do politiky som nešiel zbohatnúť. Chcem, aby mi raz moje deti nepovedali, že zo Slovenska odišli, lebo tu nemohli dôstojne žiť slušný život. A že som pre to nič neurobil.

Všetci určite chceme žiť slušný život v slušnej a dobre spravovanej krajine. Aby sa doma, na Slovensku oplatilo pracovať, podnikať a žiť.

Šancu zmeniť to k lepšiemu máme už 5. marca 2016. Využime ju.


Aby sa doma oplatilo pracovať, podnikať a žiť.