• KANDIDÁTNA LISTINA DS

    Dnes sme oznámili, že sme pripravení. Ísť sami. Ale aj ustúpiť a ísť na inej kandidátke, ak bude ponuka na spoluprácu úprimná, aby neprepadli žiadne hlasy pravice. Nech sa páči, tu je náš tím šikovných ľudí. Máme riešenia a vieme spolupracovať👍

    KANDIDÁTKA DEMOKRATICKEJ STRANY

    1 Jozef Rajtár, Dip Mgmt, poslanec NR SR, Bratislava
    2 Ing. Michal Kravčík, CSc., environmentalista, Košice
    3 Mgr. Natália Blahová, sociálna poradkyňa, poslankyňa NR SR, Zavar
    4 Mgr. Ľubomír Galko, poslanec NR SR, Stupava
    5 Ing. Miroslav Ivan, poslanec NR SR, Banská Bystrica
    6 MUDr. Michal Bucek, lekár, Bratislava
    7 MUDr. Adam Hochel, PhD., MPH, detský chirurg Bratislava
    8 Mgr. Stanislav Rajnoha, historik umenia, Banská Bystrica
    9 Ing. Lukáš Ranik, viceprimátor mesta, Púchov
    10 Oto Šátek, podnikateľ, Tomášov
    11 Mgr. Renáta Kaščáková, poslankyňa NR SR, Trenčín
    12 Ing. Stanislava Bytčanek, konateľka a manažérka, Žilina
    13 Mgr. Jakub Nedoba, poslanec NR SR, Bratislava
    14 Ing. Štefan Pecen, tlmočník, prekladateľ, Bratislava
    15 Ing. Vladimír Sloboda, manažér, poslanec NR SR, Bratislava
    16 Mgr. Radoslav Pavelka, poslanec NR SR, Nitra
    17 Ing. Ivo Nemčič, podnikateľ v oblasti elektroniky, Bratislava
    18 MUDr. Iveta Fulková, lekárka, Spišská Nová Ves
    19 Ondrej Janíček, MBA, prokurista, Trenčín
    20 Pavol Kubiš, technik, Bratislava
    21 Ing. Milan Vrabeľ, IT systémový inžinier, Raslavice
    22 Ing. Pavol Líška, manažér, Myjava
    23 Mgr. Selim Hikmet, samostatne hospodáriaci roľník, Bratislava
    24 prof. PhDr. Dušan Katuščák, PhD., univerzitný profesor, Jazernica
    25 Pavol Bottka, živnostník, Iža
    26 JUDr. Pavol Varga, žurnalista, Marianka
    27 Ing. Dušan Rolín, odborný konzultant, Hronsek
    28 Ing. Drahomír Krčmárek, stredoškolský učiteľ, Liptovský Ondrej
    29 Ing. Ondrej Kvasnica, PhD., kybernetik, ekonóm a pedagóg, Trenčín
    30 Bc. Martina Ertel Hajduchová, grafická dizajnérka, Prievidza
    31 RNDr. Július Kovács, geofyzik, Veľký Krtíš
    32 Ing. Mgr. Peter Cvik, výsluhový dôchodca, Bánov
    33 Mgr. Dušan Jaššo, učiteľ hudby a rybár, Snežnica
    34 Ing. Marek Žiačik, živnostník, Banská Bystrica
    35 Ing. Ján Cimerman, vedúci odboru informačných systémov, Banská Bystrica
    36 Ing. Juraj Hríb, projektant, Zvolen
    37 Miroslav Ertel, fotograf, Cigeľ
    38 Ing. arch. Martin Čurilla, architekt, Spišské Vlachy
    39 Roman Krištof, konateľ firmy, Trenčianske Teplice
    40 JUDr. Milan Trnovský, advokát, Liptovský Mikuláš
    41 JUDr. Robert Bezek, MBA, súkromný podnikateľ, Rožňavské Bystré
    42 Mgr. Oľga Beständigová, materská dovolenka, Bratislava
    43 Ing. Miroslav Szabados, výsluhový dôchodca, Komárno
    44 Ing. Jozef Rybár, dôchodca, Bratislava
    45 Ing.Viliam Šlahor, živnostník, Bratislava
    46 Ing. Martin Breštenský, SZČO, Bratislava
    47 Ing. Peter Šmotlák, SZČO, Bratislava
    48 Pavol Bodor, SZČO, Zuberec
    49 Roman Pink, manažér v poľnohospodárstve, Dubník
    50 Kvetoslava Berkyová, asistentka osvety zdravia, Rudňany
    51 Matej Skurčák, živnostník, Habovka
    52 MVDr. Roman Krištín, veterinár, Veľké Kršteňany
    53 Mgr. Ivan Švajlen, tlmočník a prekladateľ, učiteľ, Banská Bystrica
    54 Mgr. Ľudmila Šimková Filipovičová, učiteľka, Biely Kostol
    55 Mgr. Anna Menkynová, sociálna poradkyňa, Brezová pod Bradlom
    56 Mgr. Richard Baranič, psychológ, Lokca
    57 Štefan Hrončo, živnostník – farmár, Dunajská Lužná
    58 Eulalia Štefanová, environmentalistka, Zamarovce
    59 MUDr. Robert Roland, lekár, Košice
    60 Ing. Martin Župa, konateľ firmy, Košice
    61 Robert Krampl, IT technik, Bratislava
    62 Mgr. Katarína Kuchťáková, sociálna poradkyňa, Lokca
    63 Marcela Ivanová, živnostníčka, Veľké Uherce
    64 Darina Rybárová, eventová manažérka, Kanianka
    65 Libuša Jízdná, lyžiarska inštruktorka, Košice
    66 doc. Mgr. Ivona Kollárová, PhD., vedecká pracovníčka SAV, Bratislava
    67 Ing. Milan Beňo, samostatne hospodáriaci roľník, Turany
    68 Anna Schlentcová, enviromentalistka, Košice
    69 Mgr. Petra Sekulová, zdravotná sestra, Spišská Nová Ves
    70 Ing. Iveta Geletková, starostka obce, Mlynky
    71 Mgr. Daniela Antalová, pedagogička, zdravotná sestra, Spišská Nová Ves
    72 Ing. Milan Kormaník, technický riaditeľ, Liptovský Ján
    73 Štefan Lazorišák, spisovateľ, Košice
    74 Jozef Horváth, divadelný manažér, Košice
    75 PaedDr. Tibor Kočík, spisovateľ a etopéd, Košice
    76 Róbert Jurčák, pracovník bezpečnostnej služby, Košice
    77 Ing. Juraj Šinka, projektant, Trenčín
    78 Ing. Jozef Hrabina, konateľ spoločnosti, Nitra
    79 Branislav Hronec, SZČO, Detva
    80 Mgr. Tibor Zima, Rovinka
    81 Ing. Milan Michalič, predseda poľnohospodárskeho družstva, Poruba pod Vihorlatom
    82 Mgr. René Kameník, vedecký pracovník, Košice
    83 Ing. Igor Krafčík, obchodný manažér, Košice
    84 Ing. Rudolf Sloboda, SZČO, projektový manažér, Bratislava
    85 Ľuboš Šimún, živnostník, Likavka
    86 Marek Krupa, podnikateľ, Bohdanovce nad Trnavou
    87 PhDr. Eva Samolejová, MPH, referentka verejného obstarávania, Bratislava
    88 Natália Pepuchová, SZČO, Bratislava
    89 Ing. Igor Hornák, CSc., manažér, Bratislava
    90 Ingrid Žilincová, ekonómka, Banská Bystrica
    91 Ing. Martin Šikula, prednosta mestského úradu, Banská Bystrica
    92 Marta Klačanová, podnikateľka, Selce
    93 Bc. Jaroslav Bytčanek, konateľ a manažér, Žilina
    94 Edita Takáčová, zdravotná sestra, Slovenské Nové Mesto
    95 Mgr. Ester Kramárová, psychologička, Podlužany
    96 František Turňa, filmár, Bratislava
    97 MUDr. Magdaléna Katuščáková, lekárka, dôchodkyňa, Jazernica
    98 MUDr. Juraj Šváč, PhD., lekár, Tajov
    99 Vladislav Kačmár, invalidný dôchodca, Stročín
    100 Jana Kulichová, živnostníčka, Iža
    101 Jakub Skurčák, podnikateľ, Habovka
    102 Tomáš Beck, výrobný pracovník, Choča
    103 Ing. Peter Bohunický, IT konzultant, Žilina
    104 Ing. Oto Kopál, dôchodca, Jaslovské Bohunice
    105 Ľudmila Miklovičová, dôchodkyňa, Sereď
    106 Ing. Daniel Ferenci, softvérový inžinier, Bratislava
    107 David Štefan, manažér, Bratislava
    108 Ing. arch. Tomáš Gál, PhD., architekt, Bratislava
    109 Mgr. Ľubomír Macek, SZČO, Čereňany
    110 Mgr. Peter Zika, projektový manažér, Bratislava
    111 Michal Lipák, obchodný manažér, Vranov nad Topľou
    112 Ing. Ľuboš Mancal, podnikateľ, Bratislava
    113 Pavel Petráš, environmentalista, Zamarovce
    114 Eva Filipková, dôchodkyňa, Banská Bystrica
    115 Zdeněk David, podnikateľ, Banská Bystrica
    116 Rastislav Pjontek, rybár, Stará Ľubovňa
    117 Jaroslav Brezňan, profesionálny rodič, Rožňava
    118 Mgr. Martina Hermanová, terénna sociálna pracovníčka, Boleráz
    119 Bc. Katarína Péchyová, poštová doručovateľka, Trnava
    120 Ján Eliáš, dôchodca, Spišská Belá
    121 Mgr. Silvia Šimeková, živnostníčka, Vysoké Tatry
    122 Ing. Juraj Šimko, vedúci oddelenia pre finančné plánovanie, Bratislava
    123 Ing. Juraj Štít, programátor, Pezinok
    124 Ing. Rudolf Klimek, analytik/programátor, Bratislava
    125 Ing. Ľubica Staroňová, ekonómka, Liptovský Mikuláš
    126 Mgr. Marcela Čaklošová, stredoškolská učiteľka, Vitanová
    127 Roman Gróf, dôchodca, Bratislava
    128 Juraj Ivan, obchodný referent, Veľké Uherce
    129 Ing. Barbora Balážová, účtovníčka, Bratislava
    130 Ing. Rastislav Mackovič, stavebný dozor, Bratislava
    131 Rudolf Čerňan, podnikateľ, Lukáčovce
    132 František Poláček, nástrojár, Spišská Belá
    133 Vilma Mancalová, dôchodkyňa, Bratislava
    134 Emil Sútor, koordinátor, finančný konzultant, Lučenec
    135 Martina Pavelková, administratívna pracovníčka, Nitra
    136 Katarína Orosová, asistentka predaja, Bratislava
    137 Ing. Milan Sáska, živnostník, Trenčín
    138 Bc. Jakub Blaha, študent, Zavar
    139 Bc. Daniela Minčíková, študentka, Trnava
    140 Ing. Jaroslav Šmíd, PhD., manažér, Trenčín
    141 Marcela Barteľová, poisťovacia poradkyňa, Spišská Nová Ves
    142 Mgr. Tatiana Barteľová, pracovníčka účtovných transakcií, Spišská Nová Ves
    143 Štefan Stankovský, dôchodca, Stupava
    144 Ing. Ivan Macek, obchodný zástupca, Nové Zámky
    145 Ing. Vladimír Matfiak, ekonóm, Spišská Belá
    146 Miroslav Martišovič, študent, Bratislava
    147 Ing. Alena Faiglová, administratívna pracovníčka, Liptovský Mikuláš
    148 Mgr. Dušan Káčer, projektový manažér, Nitra
    149 Miroslav Štelcl, odborný predajca, Banská Bystrica
    150 Mgr. Tibor Kramár, LL.M., manažér súkromných škôl, Nová Dubnica

Comments are closed.